Nasze sekundy z 2022

Jedną z najlepszych aplikacji, które odkryłam w 2022 roku było bez wątpienia 1 Second Everyday Journal.

Aplikacja działa tak, że w środku masz kalendarz i na każdy dzień możesz dodać filmik, z którego wybierzesz 1 sekundę. Pod koniec roku ściągasz film z urywkami z całego roku. Żałuję, że znalazłam tą apkę dopiero w październiku, bo mało kręciłam wcześniej filmów, raczej robię zdjęcia 🙂 Jednak udało mi się coś tam fajnego posklejać. Najfajniej wychodzi, jeżeli wszystkie filmy są nakręcone w poziomie.

W filmie jest moja rodzina – ja, mój Piotr i nasze dzieci. Pojawia się też mój tata, który jest bardzo ważną częścią mojego życia.

Na początku myślałam, że z tą sekundą to żart, bo co można zobaczyć przez sekundę, ale okazuje się, że sekunda trwa jednak wystarczająco długo 😉

PS. Filmiki możesz dodawać oczywiście z innych dni, ale finalnie pojawi się na nich data z kalendarza. W wersji płatnej można dodawać dłuższe filmy i dodać muzykę, ale ja mam wersję bezpłatną i jestem zadowolona.

Spróbujcie w ten sposób dokumentować swoje życie, a 31 grudnia, kiedy zgracie swoje filmiki uroni się pewnie nie jedna łezka.

Nasz film możesz zobaczyć poniżej:

Muzyka z biblioteki YT – Ice & Fire – King Canyon

Dodaj komentarz

Powrót na górę